Orientacinės varžybos pėsčiomis

car

Dalyviai suskirstomi į komandas po 5-7 žmones;

suitcase

Kiekvienai komandai išdalinami startiniai paketai su daiktais, kurių prireiks žaidime;

phone

Kiekviena komanda turi turėti bent vieną pilnai pakrautą telefoną su interneto ryšiu;

web-1

Užduotys pateikiamos mūsų specialioje internetinėje platformoje;

road

Mieste paruošime trasą sudarytą iš slaptų taškų kuriuose spręsite užduotis, galvosūkius ar tiesiog ieškosite kai ko neįprasta.

clock

Kiekvienai komandai išdalinami startiniai paketai su daiktais, kurių prireiks žaidime;

pec2

Manote, jog puikiai pažįstate savo miestą? Mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį? Jei taip, tada šis įtraukiantis ir azartiškas miesto orientacinis žaidimas pėsčiomis kaip tik Jums.

Šis žaidimas – tai viena didelė misija, kurios metu konkurentams kvėpuojant į nugarą pajusite azarto skonį, komandinę dvasią bei nenumaldomą norą nugalėti.

Žaidimo metu Jūsų pagrindinis ginklas – išmanusis telefonas, o geriausia pagalba – komandos bičiuliai.

Prireiks kiekvieno komandos nario aštraus proto ir koordinuotų veiksmų.

pec6

Žaidimo metu

Žaidimo metu jums teks pasitelkti visą savo sumanumą, vaizduotę, loginį mąstymą, orientavimosi mieste įgudžius bei greitą reakciją. Be abejo, norėdami pasiekti gerų rezultatų, privalėsite bendradarbiauti su savo komandos draugais ir vieningai siekti bendro tikslo. Keliaudami po įvairiose Vilniaus vietose paslėptus taškus, turėsite spręsti ten paslėptas užduotis, ieškoti užuominų pačiose netikėčiausiose vietose, bendrauti su užsislaptinusiais mūsų agentais ir kitaip stengtis kuo greičiau pasiekti galutinį tašką.

Vaikystėje mėgote žaisti loginius žaidimus? Puikiai nusimanote šiuolaikinėse technologijose? Vakarais dažnai vaikštinėjate po vakarinį Vilnių? Visi šie ir kiti įgūdžiai, apie kuriuos buvote visiškai pamiršę, gali praversti jūsų komandai sprendžiant žaidimo užduotis.

Kartais atrodo, kad puikiai pažįstame savo miestą, tačiau neretai galvojame taip tik todėl, kad seniai vienoje vietoje gyvename. Naujas žvilgsnis į įprastą aplinką gali padėti pamatyti ją visai kitokią, atrasti naujas įdomias vietas, iš naujo susižavėti savo miestu – tą padaryti padės orientacinės varžybos mieste.

Po šio žaidimo abejingų nelieka – komandos nariai pradeda daug geriau vieni kitus pažinti, o siekiant bendro tikslo sustiprėja komandinė dvasia  ir kompanijoje dar ilgai sklando istorijos apie žaidimo metu patirtus nuotykius bei įspūdžius.