Orientacinės varžybos automobiliais

Dalyviai suskirstomi į komandas po 4-5 asmenis;

Dalyviai supažindinami su taisyklėmis;

Kiekviena komanda privalo turėti bent vieną pilnai pakrautą išmanųjį telefoną;

Mūsų internetinėje platformoje žaidėjams pateikiamos užkoduotos nuorodos į užduoties vietas, kur jų lauks vis kitos intriguojančios užduotys;

Rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai.

Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyvias ir nekasdieniškas pramogas bei siekiantiems išbandyti vis naujus iššūkius. Orientacinių varžybų automobiliais metu turėsite galimybę pabuvoti vaizdingiausiose vietose, kuriose iki šiol galbūt nesatę buvę ar net neįsivaizdavote esant.

Orientacinių varžybų automobiliais principas paprastas – visi dalyviai suskirstomi į komandas po 4-5 žmones. Kiekvienas ekipažas pagal mūsų internetinėje platformoje pateiktas užuominas turi kuo skubiau nusigauti į reikiamą vietą, kur kaskart lauks vis kita intriguojanti užduotis. Tik išsprendę užduotį, gausite užuominą į kitą vietą ir galėsite judėti toliau. Tam nepakanks tik greito automobilio ir išmaniojo telefono – reikės sumanumo, loginio mąstymo, užsidegimo ir, žinoma, patikimo ryšio tarp komandos narių. Be abejo, kaip ir visose varžybose, turėsite varžytis su konkurentų komandomis ir įrodyti, kad esate geriausi.  Įveikus visą varžybų trasą, komandos finišuos numatytoje vietoje, kur jų lauks organizatoriai, rezultatų aptarimas bei geriausių komandų apdovanojimai.

Blue beetle2

Orientacinių varžybų automobiliais ypatumas tas, jog jis gali apimti didesnius atstumus, galėsite plačiau apžiūrėti miestą, o esant poreikiui, finišas gali būti Jūsų pageidaujamoje sodyboje.

Pasirinkę šį žaidimą tikrai neprašausite. Tai bus nepamirštamas nuotykis visam Jūsų kolektyvui, apie kurį įspūdžiai neišblės dar ilgai!