Foto medžioklė

Žaidimą sudaro 2-5 km trasa miesto centre su ekstremaliomis ir linksmomis užduotimis.

Foto užduotys pateikiamos mūsų specialioje internetinėje platformoje.

Būtina turėti fotografuojančią priemonę su galimybe perkelti nuotraukas į kompiuterį.

Žaidimo trukmė 1,5-3 val.

iphone-smartphone-taking-photo-graffiti

Tai linksmas žaidimas, skirtas žmonėms ištroškusiems iššūkių! Su guma šokti nuo televizijos bokšto ar apsiginklavus pneumatiniu šautuvu žaisti dažasvydžio Jums tikrai nereikės, tai kiek kitokio tipo ekstremalus FOTO žaidimas.

Būtina ekipiruotė – tai išmanusis telefonas, gera nuotaika, laki fantazija, puiki kompanija ir, be jokios abejonės, didelis ryžtas įvykdyti visas užduotis ir įveikti visas kliūtis.

Ne kiekvienas gali ryžtis užkalbinti gatvėje visą dešimtį praeivių, o jei dar reikia pasiūlyti nusifotografuoti bendrai nuotraukai ir dar ne bet kaip, o atsistojus ant vienos kojos ar susikabinus už rankų?! Juk nėra lengva kažkur vidury miesto surinkti penkis gesintuvus, kurie trūks plyš turi patekti į kadrą?! O gal Jums teks pavirsti žmogumi voru, kopiančiu į dangoraižį su tikslu išgelbėti kokį kostiumuotą verslininką?! Kadras, kokį Jūs turėsite pateikti, bus tuo įsimintinesnis, kuo daugiau vargo patirsite, norėdami jį nufotografuoti. Jūsų nuotraukos bus tokios, kokiomis galėsite didžiuotis ir pasakoti ištisas istorijas.

pexels-photo-dudmaisis

Čia vaizduotė, sumanumas ir drąsa Jums tikrai nepakenks, priešingai – pasirinkus foto žaidimą šis savybių rinkinys bus neabejotinas pranašumas!

Be jokios abejonės atsipalaiduoti neleis ir konkurentų komandos. Šiame žaidime bus svarbu ne tik užduočių įveikimo greitis, bet ir Jūsų išmonė bei kuo tikslesnis užduoties sąlygų įvykdymas.

Po žaidimo Jūsų laukia smagiausia dalis – geriausių komandų apdovanojimai bei Jūsų padarytų nuotraukų peržiūra, kurios metu ne tik prisiminsite savo darytas nuotraukas, bet ir pasijuoksite iš kitų komandų įamžintų kadrų. Kiekviena komanda užduotis interpretuoja savaip, todėl visų nuotraukos būna unikalios ir skirtingos. Taigi daugybę įspūdžių, gerą nuotaiką bei daug juoko garantuojame!